Skip to main content

Ready to Heat Meals

Brand
Our Store Brands
Brands
Nutrition
Guiding Stars
Health Preferences
Annie's Shells & White Cheddar
6 Oz.
Annie's Shells & White Cheddar
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Shells & Real Aged Cheddar
6 Oz.
Annie's Shells & Real Aged Cheddar
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Homegrown Classic Macaroni & Cheese
6 Oz.
Annie's Homegrown Classic Macaroni & Cheese
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Four Cheese Macaroni & Cheese
5.5 Oz.
Annie's Four Cheese Macaroni & Cheese
2/$4.00

$5.82/Per pound

Add
each

Annie's Bunny Shape Macaroni & Cheese
6 Oz.
Annie's Bunny Shape Macaroni & Cheese
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Shells & White Cheddar Macaroni & Cheese
24 Oz. - 4-Pack
Annie's Shells & White Cheddar Macaroni & Cheese
$7.29

$4.86/Per pound

Add
each

Annie's Disney 100 Pasta And Cheddar Mac & Cheese
6 Oz.
Annie's Disney 100 Pasta And Cheddar Mac & Cheese
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Gluten Free Macaroni & Cheese
6 Oz.
Annie's Gluten Free Macaroni & Cheese
$3.49

$9.31/Per pound

Add
each

Annie's Puppies & Kitties & White Cheddar Mac & Cheese
6 Oz.
Annie's Puppies & Kitties & White Cheddar Mac & Cheese
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Organic Shells & White Cheddar
6 Oz.
Annie's Organic Shells & White Cheddar
$3.79

$10.11/Per pound

Add
each

Annie's Farm Macaroni and Cheese
6 Oz.
Annie's Farm Macaroni and Cheese
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Spirals with Butter & Parmesan
5.25 Oz.
Annie's Spirals with Butter & Parmesan
2/$4.00

$6.10/Per pound

Add
each

Annie's Disney Mickey And Friends Pasta & Cheddar
6 Oz.
Annie's Disney Mickey And Friends Pasta & Cheddar
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Deluxe Wisconsin Cheddar Shells
11 Oz.
Annie's Deluxe Wisconsin Cheddar Shells
$4.29

$6.24/Per pound

Add
each

Annie's Organic Classic Macaroni & Cheese
6 Oz.
Annie's Organic Classic Macaroni & Cheese
$3.79

$10.11/Per pound

Add
each

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese 25% Less Sodium
6 Oz.
Annie's Homegrown Macaroni & Cheese 25% Less Sodium
2/$4.00

$5.33/Per pound

Add
each

Annie's Organic Homegrown Shells & Wisconsin Cheddar
6 Oz.
Annie's Organic Homegrown Shells & Wisconsin Cheddar
$3.79

$10.11/Per pound

Add
each

Annie's Organic Vegan Macaroni Cheese
6 Oz. - Plant-Based
Annie's Organic Vegan Macaroni Cheese
$3.49

$9.31/Per pound

Add
each

Annie's Gluten Free Shells and White Cheddar Pasta
6 Oz.
Annie's Gluten Free Shells and White Cheddar Pasta
$3.49

$9.31/Per pound

Add
each

Annie's Organic All Star Pasta & Sauce
15 Oz.
Annie's Organic All Star Pasta & Sauce
$3.99

$4.26/Per pound

Add
each

Annie's Deluxe Rich & Creamy Shells & White Cheddar
11 Oz.
Annie's Deluxe Rich & Creamy Shells & White Cheddar
$4.29

$6.24/Per pound

Add
each

Annie's Classic Cheddar Mac and Cheese
24 Oz. - 4-Pack
Annie's Classic Cheddar Mac and Cheese
$7.29

$4.86/Per pound

Add
each

Nature's Promise Organic Macaroni & Cheddar Cheese
6 Oz.
Nature's Promise Organic Macaroni & Cheddar Cheese
$2.99

$7.97/Per pound

Add
each

Annie's Organic Homegrown Alfredo Shells
6 Oz.
Annie's Organic Homegrown Alfredo Shells
$3.79

$10.11/Per pound

Add
each

Annie's Family Size Macaroni & Classic Cheddar
10.5 Oz.
Annie's Family Size Macaroni & Classic Cheddar
$3.49

$5.32/Per pound

Add
each

Annie's Organic Gluten Free Rice Pasta & Extra Cheesy Sauce
11 Oz.
Annie's Organic Gluten Free Rice Pasta & Extra Cheesy Sauce
$5.79

$8.42/Per pound

Add
each

Nature's Promise Organic Shells & White Cheddar
6 Oz.
Nature's Promise Organic Shells & White Cheddar
$2.99

$7.97/Per pound

Add
each

Annie's Vegan Shells and Sweet Potato Pumpkin at Hannaford
6 Oz. - Plant-Based
Annie's Organic Vegan Elbow and Creamy Sauce Mac and Cheese
$3.49

$9.31/Per pound

Add
each

Annie's White Cheddar Macaroni & Cheese
8.04 Oz. - 4 Pack
Annie's White Cheddar Macaroni & Cheese
$9.39

$18.69/Per pound

Add
each

Annie's Homegrown Organic Peace Pasta & Parmesan
6 Oz.
Annie's Homegrown Organic Peace Pasta & Parmesan
$3.79

$10.11/Per pound

Add
each

Annie's Organic Shells and White Cheddar Mac and Cheese
6 Oz. - Grass Fed
Annie's Organic Shells and White Cheddar Mac and Cheese
$4.39

$11.71/Per pound

Add
each

Annie's Microwave Deluxe Rich & Creamy Shells & Cheddar
10.4 Oz.
Annie's Microwave Deluxe Rich & Creamy Shells & Cheddar
$9.39

$14.45/Per pound

Add
each

Annie's Real Aged Cheddar Macaroni & Cheese
8.04 Oz. - 4 Pack
Annie's Real Aged Cheddar Macaroni & Cheese
$9.39

$18.69/Per pound

Add
each

Daiya Deluxe Cheddar Cheezy Mac
10.6 Oz.
Daiya Deluxe Cheddar Cheezy Mac
$5.65

$8.53/Per pound

Add
each

Annie's Organic Grass Fed Classic Mac and Cheese
6 Oz.
Annie's Organic Grass Fed Classic Mac and Cheese
$4.39

$11.71/Per pound

Add
each

Annie's Organic Grass Fed Shells Aged Cheddar Mac and Cheese
6 Oz.
Annie's Organic Grass Fed Shells Aged Cheddar Mac and Cheese
$4.39

$11.71/Per pound

Add
each

Annie's Rice Pasta & Cheddar Macaroni & Cheese
4.02 Oz. - 2-Pack
Annie's Rice Pasta & Cheddar Macaroni & Cheese
$5.29

$21.06/Per pound

Add
each

Annie's Organic Cheesy Ravioli
15 Oz.
Annie's Organic Cheesy Ravioli
$3.99

$4.26/Per pound

Add
each

Daiya White Cheddar Style Deluxe Cheezy Mac
10.6 Oz. - Dairy Free & Gluten Free
Daiya White Cheddar Style Deluxe Cheezy Mac
$5.65

$8.53/Per pound

Add
each

Annie's Disney Mickey And Friends Pasta & Cheddar Cups
7.4 Oz. - 4-Pack
Annie's Disney Mickey And Friends Pasta & Cheddar Cups
$9.39

$20.30/Per pound

Add
each

Annie's White Cheddar Macaroni & Cheese Cups
4.02 Oz. - 2-Pack
Annie's White Cheddar Macaroni & Cheese Cups
$4.75

$18.91/Per pound

Add
each

Annie's Real Aged Cheddar Macaroni & Cheese Cups
4.02 Oz. - 2-Pack
Annie's Real Aged Cheddar Macaroni & Cheese Cups
$4.75

$18.91/Per pound

Add
each

Annie's Yummy Bunnies & Cheddar Macaroni & Cheese
5.6 Oz. - 4-Pack
Annie's Yummy Bunnies & Cheddar Macaroni & Cheese
$9.39

$26.83/Per pound

Add
each

Pastabilities Vegan Pasta 'n Cheese Under The Sea
9 Oz.
Pastabilities Vegan Pasta 'n Cheese Under The Sea
$4.75

$8.44/Per pound

Add
each

Pastabilities Vegan Pasta 'n Cheese Pasta Ruffles
8 Oz.
Pastabilities Vegan Pasta 'n Cheese Pasta Ruffles
$4.75

$9.50/Per pound

Add
each

Daiya Deluxe Alfredo Cheezy Mac
10.6 Oz.
Daiya Deluxe Alfredo Cheezy Mac
$5.65

$8.53/Per pound

Add
each

Daiya Deluxe Jalapeno Cheddar Style Mac & Cheeze
10.6 Oz.
Daiya Deluxe Jalapeno Cheddar Style Mac & Cheeze
$5.65

$8.53/Per pound

Add
each

Kitchen & Love Cauliflower Peruvian Vegetable Ceviche
7.9 Oz. - Quick Meal
Kitchen & Love Cauliflower Peruvian Vegetable Ceviche
$3.99

$8.08/Per pound

Add
each

loading